هیتر سرامیکی دکوراتیو

هیتر سرامیکی دکوراتیو معمولا جهت گرمایش فضای باز یا نیمه باز تراس ویلاها ، رستورانها ،کافی شاپ ها، بالکن ها، روف گاردن ها، محوطه استخر ها و در کنار سایه بانهای چتری مورد استفاده قرار می گیرد.

در فصول سرد، اگر گرمایش فضاهای باز تامین شود، استفاده از این فضاها بسیار دلپذیر است ، یکی از گزینه های موثر برای گرمایش این گونه فضاها استفاده از هیتر تابشی سرامیکی است که حرارت بالایی داشته و به راحتی قابل نصب بوده و در میان سایر روشهای گرمایش فضای باز از حداکثر راندمان برخوردار است.

امواج مادون قرمز که از سطح سرامیکهای گداخته  ساطع می شود، گرما را به صورت تابش به افراد و اجسام تحت پوشش انتقال داده و همانند گرمایی است که نور آفتاب ایجاد می کند. احساس بی نظیر جذب گرما در هوای سرد، احساس آسایش دمایی خاصی را به ارمغان می آورد.

ابعاد کوچک و قابلیت نصب آسان دستگاه روی دیوارو توان حرارتی بالا، بیصدا بودن و زیبایی بصری این هیتر و راحتی روشن و خاموش کردن، در حال حاضر هیتر سرامیکی را به بهترین انتخاب جهت گرمایش فضاهای باز مسقف تبدیل کرده است.

با اتصال برق به دستگاه جرقه زنی به صورت اتوماتیک، هیتر سرامیکی روشن شده و در مدت زمان کوتاهی ( حدود 5 دقیقه ) گرمای حاصل از دستگاه به خوبی قابل احساس است.

سنسور کنترل الکترونیکی تشخیص شعله باعث ایمنی کامل دستگاه بوده و استفاده از دستگاه را کاملا ایمن می سازد. پلاکهای سرامیکی با توان گداخت بالا و یکنواختی گداختگی از مزیتهای طراحی هیتر سرامیکی مدل تراس است.

سقف هیتر سرامیکی مدل تراس

در حقیقت سپر حرارتی برای سقف محل نصب است. با توجه به گرم شدن فضای فوقانی هیترهای سرامیکی ، در این مدل که دارای  سپر محافظ سقف است، رنگ سقف محل نصب دچار ترک خوردگی و ریزش نخواهد شد.

دارای سقف محافظ

مجهز به رفلکتور استینلس استیل برای هدایت گرما به منطقه مورد نظر گرمایش

پوشش رنگ نسوز

جرقه زنی اتوماتیک به صورت برقی

شیر برقی ایتالیایی SIT

دارای براکت مخصوص جهت نصب بر روی دیوار

هیتر تابشی با پایه کپسول خور

مشخصات فنی هیترهای سرامیکی

 

مشخصات فنی هیتر تابشی سرامیکی

مصارف بر اساس ارزش حرارتی گاز طبیعی برابر با 9000Kcal/nm^3 و گاز مایع برابر با 11000Kcal/Kg ارائه شده است

مشخصات هیتر تابشی دکوراتیو